Pazarcaddesi

Türkiye'yi güvenli ve en iyi e-ticaret ile buluşturuyoruz. Uygun mağaza fiyat politikası güderek hizmet ve fiyat avantajını bir arada toplayan Pazarcaddesi.com olarak mağazanızı “güvenilen sanal mağaza” statüsüne taşımanın haklı gururunu yaşıyoruz. Onbinlerce mağaza, milyonlarca ürün çeşidiyle zenginleşen E-Ticaret Dünyasına siz de bir mağaza açın!

GittiGidiyor

GittiGidiyor’un Listeleme Servisi'nin gelişmiş ürün yönetim araçları sayesinde; Yüzlerce ürününüzü tek seferde satışa çıkarabilirsiniz. Satılmayan veya tekrar listeleme hakkı olan ürünlerinizi toplu olarak listeleyebilirsiniz Satılan ürünlerinizin ürün sayfalarını tek bir tıkla toplu olarak kopyalayıp yeniden satışa çıkarabilirsiniz. Ürünlerinizin formatını toplu olarak değiştirebilirsiniz. Örneğin; satışı sonlanan sabit fiyat formatlı bir ürünü mağaza formatına çevirerek satışa çıkarabilirsiniz. Satılan, satılmayan ve satışa hazır ürünlerinizi toplu olarak düzenleyebilir, kopyalayabilir veya silebilirsiniz. Satışı devam eden ürünlerinizin fiyatlarında toplu olarak indirim yapabilirsiniz. Satışı devam eden ürünlerinizin dökümünü excel formatında alabilirsiniz.

N11

N11.com; elektronikten tekstile, mutfak gereçlerinden Türkiye’nin nadide el sanatlarına kadar farklı ihtiyaç ve zevklere hitap eden milyonlarca ürün, alışveriş
yaptıkça kazandıran yapısı ile üyelerine yeni bir alışveriş deneyimi sunuyor.
N11.com, müşteriler tarafında güven ve kolaylık, mağazalar tarafında ise işbirliği ve e-ticareti geliştirme odaklı bir yaklaşım izlemektedir.
Siz de alışverişin uğurlu dünyasına katılabilir, milyonlarca ürün ve binlerce mağazanın olduğu n11.com’da, avantaj dolu alışverişin keyfini çıkartabilirsiniz.

Hepsiburada

Türkiye’nin neresinde olursa olsun milyonlarca üyesine en iyi ürünü en uygun fiyatla ulaştıran Hepsiburada büyüdükçe, Hepsiburada mağazaları da büyüyor. Gelirler artıyor, çalışmak daha keyifli bir hâle bürünüyor. Elektronik, moda, takı, ev, yaşam, kırtasiye, ofis, oto, bahçe, yapı market, anne, bebek, oyuncak, spor, outdoor, kozmetik, kişisel bakım, süpermarket, petshop, kitap, müzik, film, hobi… Her yaşa, cinsiyete, tarza ve zevke göre milyonlarca ürün…